OLOMOUC 15.4 2023 BEDERNÍ SVALY PÉČE O PÁNEV – KYČLE - PSOAS

informace a přihláška

Bederní svaly 

kurz  PÉČE O PÁNEV - KYČLE - PSOAS

probíhá v sobotu 15.4. 2023

Jógové studio ul. Ztracená 33, Olomouc  ČAS LEKCE: 8:30 - 15:30 hod. (vč. hodinová polední pauza)

- Na všechny kurzy vám může přispět vaše ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA nebo ZAMĚSTNAVATEL z fondu FKSP -

Nejvíce hlubokých témat máme my ženy ukrytých právě v pánvi a také v kyčlích.

Pokud jsi na své cestě poznání a seberozvoje jakkoli daleko, nebo se teprve rozkoukáváš, vřele doporučuji začít nejdřív ode dna, tedy ze své pánve, ze svého středu. Tam začal náš život, odtud vyvěrá nekonečný zdroj naší životní energie.

Tématem pánve je: Pevnost. Ukotvení se v životě. Jak já si stojím ve svém životě. Stabilita.

Ne ale rigidita. Naopak, ponořením se do jemné síly svého tekutinového těla zjistíš, že teprve uvolněná pánev ti přináší stabilitu a pevnou základnu do života. Svou vnitřní sílu máme možnost budovat takto jemným klidným fluidním způsobem. Aby mohla životní energie (samozřejmě i ta sexuální) volně proudit, abys ji neztrácela s každým krokem. Abys žila svůj život autenticky, ve své síle.

Co si odneseš do běžného života?

Navnímáš si souvislosti ve svém těle, získáš lepší kontakt se sebou (potíže s kyčlemi a některé ženské nebo jiné nemoci se opakují často i rodově).

Získáš zkušenost, jak se ponořit do hluboké praxe. Budeš rozvíjet své schopnosti citlivosti, pozornosti, zkoumání, pozorování hloubky svého tekutinového těla. Budeš se učit dostávat se do kontaktu se svou léčivou silou a odevzdávat se jí. Ponoříš se do příběhu svého těla. Psoas je svalem duše a s tématem pánve a kyčlí velmi úzce souvisí. Pokud máš omezený rozsah pohybu kyčlí nebo jakékoliv potíže s kyčlemi, vždy je potřeba uvolňovat a prodlužovat i hluboké svaly bederní. Dech, síla zvuku a fluidní pohyb je psychosomatickou medicínou pro naše tělo.

S sebou více vrstevnaté oblečení a 2 deky (při cvičení můžete pociťovat zimu - v hloubce těla bývá "zamrznutí"). Součástí kurzu jsou i materiály ke cvičení

obsazená místa 9 z 11

Cena kurzu je 1 500 Kč

Kurz vede certifikovaná lektorka  Mgr. Petra Zbořilová

PŘIHLÁŠKA

Po odeslání přihlášky vám odešleme podklady pro platbu 

na váš email do 24 hodin