Obchodní podmínky

Přijetím platby je vaše přihláška a účast na kurzu potvrzená.
Potvrzená přihláška na příslušný seminář je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům storno podmínek dle VOP.

Uhrazena částka za kurz je vratná, pokud písemně e-mailem zrušíte svou účast na kurzu minimálně 20 dnů před začátkem kurzu.

V případe neúčasti se platba nevrací, ale je možné poslat za sebe náhradnici.
V případě, že se na kurz nedostavíte, nemáte nárok na vrácení peněz ani na výměnu neabsolvovaného kurzu za jiný. 

Odkaz na zákoník: 
https://zakony.centrum.cz/obcansky-zakonik-novy/cast-4-hlava-1-dil-4-oddil-2-paragraf-1837

Lektorka si vyhrazuje právo zrušit kurz z důvodu své nemoci, závažných životních situací či nízkého počtu přihlášených. Pokud bude zrušen kurz ze strany lektorky, kurzovné vám bude vráceno do 7 pracovních dní na stejný účet,
ze kterého platba odešla, nebo bude převedeno na náhradní termín. 

Pokud bude muset být kurz zrušen z důvodu vyšší moci, bude vyhlášen náhradní termín s dostatečným předstihem.

Aktualizováno dne 29.9. 2020


Časté dotazy...


Jak probíhá kurz a co je po něm?

V lekcích se detailně naučíte všechny techniky a cviky tak, abyste mohly začít cvičit sestavu samy doma. Po čase sestavu zvládnete do 30 minut. Dozvíte se všechny podrobnosti o metodě hormonální jógové terapie, zbude čas na dotazy a doporučení. Naučím vás účinné dechové a protistresové techniky podle Dinah Rodrigues. V ceně kurzu jsou studijní materiály, které vám pomohou při domácím cvičení. Po ukončení kurzu budou pro zájemkyně vypsány opakovací lekce.


Co si vzít na sebe?

Cvičí se v pohodlném oblečení, nemělo by nikde tlačit, hlavně ne v pase. Cvičí se na podložce nebo jógamatce bez obuvi a ponožek.  


Vadí, že jsem jógu nikdy necvičila?

Není potřeba žádná předešlá znalost jógy. Ráda vás všechno naučím a navedu na správnou techniku.

Jak často cvičit?

Důležité je pravidelné praktikování sestavy. Pokud potřebujete odstranit nějaký problém, je ideální cvičit denně. Po odeznění příznaků nebo preventivně můžete cvičit 3-4 krát týdně. Vaše tělo si na cvičení velmi rychle zvykne, budete se rychle zdokonalovat, cítit se vitálnější, plní energie, pružnější a vaše tělo se stane na cvičení "závislé".


Kdy cvičit?

Nejvhodnější doba pro domácí cvičení je ráno, ale to nemusí každému vyhovovat. Vyzkoušejte si zacvičit sestavu v různou denní dobu a vaše tělo vám odpoví samo. U někoho večerní cvičení navodí nespavost, pro jiného bude ukolébavkou.


Kdo vede kurzy?

Celým kurzem vás budu provádět já, lektorka Petra. Více se o mně můžete dozvědět zde :)

Chceš si vybrat kurz?