POSÍLENÍ LEDVIN

24.11.2020

NOHY DO LAVORKU 

Známá a velice jednoduchá metoda. Možností, jak pěstovat své zdraví, zvlášť v této době, je nespočet. Když mi můj učitel doporučil pro posílení LEDVIN 2-3x týdně koupele NOUHOU v horké vodě, vyzkoušela jsem a do tohoto hýčkání jsem se zamilovala. 

K návodu: Nohy se ponoří do horké vody, až nad kotníky, na 20 - 30 min. Jak voda chladne, doléváme horkou vodou z varné konvice, tak aby si voda stále udržela teplotu. Pro posílení ledvin se doporučuje do vody přidat SŮL. 

Přes zdánlivou jednoduchost této metody jsou koupele nohou velice účinné na prohřátí organismu, rozproudění krve, stahují stoupající jang, který bývá spojován s bolestí hlavy nebo závratěmi, na psychické zklidnění, zlepšení spánku... 

Pro nás ženy je velmi cenné posilovat své ledviny, protože souvisí s našim ženským zdravím a životní energií. A my víme ze seminářů cvičení pánevního dna, jak patro chodidel- patro krku a patro pánve- jsou úzce propojené. Koupele jsou tak jednou z možností, jak se opečovávat a přispívat k celkovému ženskému zdraví.