KDE NABRAT ENERGII?

10.03.2020

Kde nabrat ztracenou energii? Určitě jedna z nejlepších možností je jít na procházku do přírody nebo aspoň do parku. Můžete namítnout, kdy si pro sebe mám najít čas během hektického pracovního týdne? Máte pravdu.

PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE TO VŽDYCKY NĚJAK JDE
Před pár roky přišel můj muž domů s velkou krabicí, bylo v ní několik balení SOLFATANU. Je to speciální sirný extrakt s účinnými látkami, které se používají v lázeňství. Do horké vany si vlil rozmíchaný prášek a začal si užívat relax jako v opravdových lázních. Doporučená doba koupele je 40minut, klidně několikrát týdně. A jestli si to chcete užít se vším všady, po koupeli se hned zabalte do suchého prostěradla, aby na vás léčivé látky zůstaly a běžte si odpočinout aspoň na půl hodinky do postele.

NEMUSÍTE JEZDIT DO LÁZNÍ, WELLNESS SI UDĚLÁTE DOMA
Lázeňští lékaři předepisují Solfatanové koupele k celkovému uvolnění organismu, k relaxaci, u pohybových a kloubních potíží, ke zmírnění bolesti, napětí, při kožních onemocněních, při akné, ekzémech, svědění kůže, při psychických potíží... po nemoci k rychlejší rekonvalescenci.

MUŽI ODPOČÍVAT UMÍ
Muži mívají úžasně praktické nápady, pomyslela jsem si a hned jsem začala Solfatanové koupele používat taky:) Od té doby, každý rok, většinou přes zimu nebo v předjaří. Když je večer, doma je už klid, natočím si horkou vanu, přimíchám léčivý prášek... a nabírám vnitřní klid a energii. Určitě vyzkoušejte, stojí to za to.

Máme se co učit, většina mužů umí bez výčitek odpočívat. A jestli ten váš odpočívat neumí, nejvyšší čas ho to naučit:)

S láskou
Petra