Co vás na našem kurzu HJT čeká?

31.07.2017

Jmenuji se Petra, jsem mezinárodní certifikovaná lektorka pro cvičení  Hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues. Ta vyvinula jedinečnou cvičební sestavu, která vychází z hathajógy, tibetských technik a tantrických technik. Je mi ctí, že vám mohu všechno, co paní Dinah pro ženy vytvořila, předat dál.

Budu vás krok za krokem provázet při učení sestavy HJT, abyste ji pak mohly doma samostatně cvičit. 

Cvičení přináší rychlé výsledky, které vás budou motivovat k pravidelnému praktikování. HJT je ideální pro:

  • Prevence po 35 věku
  • Potíže s menstruací
  • Potíže s neplodností
  • Příznaky menopauzy:
    návaly horka, noční pocení, nespavost, suchost sliznic  v urogenitální oblasti, potíže s vlasy, kůže, nehty, deprese, panické stavy, snížené libido, zhoršení paměti, zpomalené myšlení, bolesti hlavy a migrény, bolesti kloubů, přibývání na váze a změny v rozložení tukových zásob v těle, syndrom karpálního tunelu, osteoporóza, vysoká hladina cholesterolu, kardiovaskulární problémy u žen po menpauze do vysokého věku

Nemusíte se obávat, že něco nezvládnete. 

Každé omezení, které eventuelně máte např. potíže s klouby, obezita, snížená ohebnost, věk a pod., vždy lze uzpůsobnit vám přímo na míru. A již po krátké době uvidíte, jak se vaše tělo zlepšuje, stává se ohebnější a budete mít ze sebe velkou radost. 

Kurz jsem pro vás připravila tak, abyste si detailně osvojily jednotlivé techniky a cviky tak, abyste mohly začít cvičit sestavu samy doma. Po čase sestavu zvládnete do 30 minut. Na kurzu se dozvíte všechny podrobnosti o metodě hormonální jógové terapie, zbude čas na dotazy, zkušenosti a doporučení. Naučíte se účinné dechové a protistresové techniky podle Dinah Rodrigues. V ceně kurzu jsem pro vás připravila také studijní materiály, které vám pomohou při domácím cvičení


Pokud preferujete intenzivní formu výuky, vyberte si z nabídky víkendových kurzů. Sestavu si zde osvojíte za 12 hodin, setkání proběhne v sobotu a neděli vždy po 6 hodinách.
Cena 2 500 Kč / osoba

Pokud dáváte přednost mírnějšímu tempu a vyhovuje vám raději delší čas na zažití sestavy, pak se můžeme scházet na týdenních kurzech - v délce 12 hodin.
Cena 2 500Kč / osoba

Možné je také domluvit se individuálně na uspořádání kurzu pro uzavřenou skupinu žen, např. zaměstnankyně firmy a pod. Minimálně 6 osob.
Cena 2 500 Kč / osoba

Pro absolventky kurzu budou následovat opakovací lekce, pro ženy, které dávají přednost cvičení ve skupince nebo ztrácejí motivaci, když cvičí samy doma.
Cena 180 Kč / lekci                    

Abych se vám mohla co nejvíce věnovat, preferuji maximální počet účastníků v kurzu 12 osob.

Budeme cvičit v příjemné tělocvičně, na jógamatkách. Cvičí se bez obuvi. Nejlépe se vám bude cvičit v pohodlném oblečení, aby vás nikde nic nestahovalo. Ideální je cvičit s prázdným břichem, nejlépe minimálně hodinu po lehkém jídle nebo 2 hod po větším jídle. K pití se nejlépe hodí čistá voda. Na víkendový kurz si s sebou můžete vzít lehkou svačinku (např. semínka, oříšky, banán).


Chcete si vybrat kurz?